fbpx

Festival Uvědomění

KOMPLETNÍ INFORMACE PŘED FESTIVALEM

PROVOZ AREÁLU

Areál se všem návštěvníkům otevře v sobotu 20. května 2023 v 9:00 hodin.

Předpokládaný konec je naplánován do 22.00 hodin.

V areálu jsou toalety, tekoucí voda, požární dozor, zdravotníci a organizační služba pořadatelů. Prosím dbejte jejich pokynů.

VSTUPENKY

Cena vstupenek na místě: 1100 Kč (cena vstupenek je konečná včetně DPH a platí po celou dobu akce). Pokladna bude otevřena od 9:00 hodin.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream za 900 Kč + poplatky prodejce a bude ukončen v pátek 19.5.2023 ve 20:00 hodin.

Děti do 10 let (včetně) mají vstup zdarma – věk musí rodiče prokázat platným průkazem s fotkou dítěte.

PŘIBLIŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM

Moderátor festivalu – Katka Machová

10:00 – 11:15   MUDr. David Frej

11:45 – 13:00   Petr Havlíček

13:30 – 14:45   Petr Casanova

15:15 – 15:30   Společná meditace

15:45 – 16:30   Kapela B1NARY

16:45 – 18:00   MUDr. Jan Vojáček

18:30 – 19:45   Jaroslav Dušek

20:00 – 21:30   Erich von Däniken

DOPROVODNÝ PROGRAM

V areálu bude několik doprovodných aktivit rozdělených do různých sektorů – jóga a sportovní aktivity, Soma Dech zóna, Hand Pan zóna, prodejní zóna projektu Hubnujidlem.cz, dětská zóna, prodejní stánky s oblečením a batikou, sbírkové kameny a minerály, ručně vyráběné šperky, svíce, mandaly, vykuřovadla, prodejní shop přírodních produktů Eccevita atd.

DĚTSKÁ ZÓNA

Pro vaše dětičky máme připravenou dětskou zónu se spoustou zábavy. Vaše ratolesti si užijí zábavné hry, skákací hrad, kreativní dílničku, výrobu obřích bublin, malování, kouzelníka Alexe a další. Součástí zóny bude speciální EOV program pod vedením zkušených lektorek pardubického centra EOV, zaměřený na levou hemisféru (rozumová / logická) a pravou hemisféru (kreativní / intuitivní).

OBČERSTVENÍ

Návštěvníci mohou využít několika bohatě zásobených barů s pestrým sortimentem nealko i alko nápojů včetně lahodné kávy a čaje.

Specialitou bude rozšířená cateringová zóna s pestrým výběrem čerstvého kvalitního jídla – k dostání tak bude např. veganská a vegetariánská kuchyně, restaurace Kruh zdraví Chrudim, jídla pro sportovce, low carb pokrmy a čokolády projektu hubnujidlem.cz, trdelník, domácí ručně vyráběná zmrzlina, koláče a záviny, domácí vegan dorty a zákusky, originální indonéská a thajská kuchyně, burgery, hot dogy, mexické tortilly, zeleninové sendviče, saláty, obložené chleby a chlebíčky, kroule & speciality z brambor, wrapy a mnoho dalšího. Nebude chybět ani klasická česká jídelna s čerstvými hotovkami – smažák s hranolkami, kuřecí řízečky se salátem, masová směs atd. Takže doporučujeme nechat tentokrát řízeček v chlebu doma a najíst se přímo u nás. Nebudete litovat.

BANKOMAT / ATM

Doporučujeme mít dostatečnou finanční rezervu v hotovosti, v areálu nebude bankomat.

POČASÍ

Krásné počasí si přejeme všichni a pevně doufáme, že u nás budě pěkně. Ale přeci jen – vzít si s sebou deku a pláštěnku není ke škodě.

AUTOBUSY Z PARDUBIC DO SVOJŠIC A ZPĚT

Ranní odjezdy z Pardubic – zastávka na autobusovém nádraží Pardubice, nástupiště č.12

Kyvadlová doprava od 08:00 do 11:00 hodin (první autobus odjíždí z Pardubic v 8.00, poslední v 11:00 hodin)

Autobus vás dopraví z autobusového nádraží Pardubice do Svojšic k horní části kulturního areálu Svojšice.
Cena jízdného 100 Kč / osoba.

Večerní odjezdy ze Svojšic – zastávka u horní části kulturního areálu Svojšice

Kyvadlová doprava od 20:00 do 23:00 (první autobus odjíždí ze Svojšic ve 20:00, poslední ve 23:00 hodin)

Autobus vás dopraví ze zastávky u horní části areálu Festivalu uvědomění na autobusové nádraží Pardubice, nástupiště č.12. Cena jízdného 100 Kč / osoba.

Autobusovou dopravu zajišťuje soukromý dopravce. Změny vyhrazeny.

PARKOVIŠTĚ

Cena parkovného je 200 Kč včetně DPH za jeden vůz po celou dobu festivalu. Platíte pouze za vyhrazený prostor, který se nachází na horní a spodní louce přilehlé u areálu Svojšice, tedy přibližně 3 min. pěšky od areálu. Prostor není hlídaný, proto nenechávejte ve vozech cenné věci. Pokud na festivalu spíte, parkoviště lze opustit nejdéle v neděli v 11.00 hodin. Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště. Při porušení zákazu parkování mohou být tato vozidla odtažena, též se vystavujete riziku krádeže nebo poškození vozu. Doprava v místě konání je řízena pořadatelem akce, dbejte jejich pokynů.

STANOVÉ MĚSTEČKO

Složit hlavu si můžete na naší festivalové louce, kde vám zdarma nabídneme místo pro vaše stany a celty. Tento prostor není hlídaný, proto si nenechávejte ve stanech žádné cenné věci a po dobu pobytu si je hlídejte. Městečko je nutné opustit nejpozději v neděli do 11:00.

Ve stanovém městečku platí ZÁKAZ ROZDĚLÁVÁNÍ OHNĚ, GRILOVÁNÍ, ZÁKAZ VNÁŠENÍ SKLA, LAHVÍ APOD.

Další možnosti ubytování najdete zde: www.festivaluvedomeni.cz/ubytovani

AKREDITACE – VOLNÝ VSTUP / VÝHERCI SOUTĚŽÍ, HOSTÉ

Volné vstupy poskytujeme pouze partnerům akce a tyto musí být předem schválené organizátorem. K vyzvednutí volného vstupu/akreditace musíte předložit občanský průkaz nebo pas. Bez prokázání totožnosti nebude možné vstupenku vydat. Vstupenku je nutné vyzvednou osobně, ne v zastoupení a je platná pouze na uvedené jméno.

UPOZORNĚNÍ A PRAVIDLA

Vážení hosté festivalu. Nemáme v úmyslu vás záměrně omezovat, něco vám přikazovat a znepříjemňovat vám prožitek akce. Ale musíme se řídit zákony a respektovat stanovená pravidla pro organizování veřejných akcí a obecně musíme dbát na bezpečí všech návštěvníků. Děkujeme Vám za pochopení.

Zákaz vnášení drog, zbraní, skla, vlastního pití a jídla. V blízkosti vstupu do areálu bude umístěna cisterna s pitnou vodou. Na akci není povolen vstup pejskům a jiným domácím mazlíčkům. Areál bude možno opustit až po vpuštění většiny návštěvníků festivalu do areálu (kvůli zamezení front a tlačení se u vchodů / východů do areálu).

Na akci je zdravotní dozor, požárníci, bezpečnostní služba. Posíleny jsou hlídky Policie ČR. Zákaz prodeje alkoholu mladším 18 let!

Prosíme o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečností agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme Vám za pochopení. Změny vyhrazeny pořadatelem akce.


KOMPLETNÍ INFORMACE VE FORMÁTU PDF LZE TAKÉ STÁHNOUT ZDE